דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

משרד אינטראקטיבי

עולם הפרסום השתנה בשנים האחרונות ללא היכר. בעבר חיפשתם לפרסם מודעה, או מסר פרסומי מסוים שיכיל בתוכו את כל המאפיינים הדרושים בכדי להגיע לנתח כמה שיותר רחב מקהל הלקוחות שלכם. עם התפתחות טכנולוגיית הגלישה והתרחבות המדיות השונות דרכן ניתן לגלוש ברשת האינטרנט (מחשב אישי/נייד/פלאפון), עלתה אפשרות של פרסום אינטראקטיבי אשר מוכוון להעדפותיו המיוחדות של כל לקוח ולקוח. איך כל העניין עובד? נתחיל בשאלה הכללית של פרסום באינטרנט.

פרסום ברחבי הרשת

יותר ויותר מן הזמן הפנוי (ולרוב גם זה שאינו פנוי) עובר בגלישה ברשת האינטרנט. האינטרנט מספק עבורנו כמות עצומה של מידע ופונקציות תקשורת רבות ומגוונות. אוקיינוס של מילים נכתב כבר על המהפכה שיצר האינטרנט במימדים השונים של חיינו. אחד מאותם מימדים בהם חל שינוי משמעותי הינו מימד הפרסום.

שימוש במחשב נהיה כבר נחלת הכלל. מהגיל הרך וגם בגילאים המבוגרים יותר, אנשים מבלים שעות על גבי שעות במחשב, במיוחד בגלישה באינטרנט. האינטרנט לא נגיש רק מהמחשב, אלא גם מהסמארטפון.

האינטרנט מאפשר לנו להתנהל עם המידע שמוצג בפנינו בצורה אינטראקטיבית. במקום לשלוח מכתבים לעיתון בנוגע לכתבות מסוימות ולהתפלל שיפרסמו אותם, אנו יכולים להגיב בטוקבקים באופן חופשי ואנונימי; במקום לשלוח מכתבי נאצה לחברה שלא סיפקה לנו שירות/מוצרים בהתאם מה שהוסכם, אנו יכולים לפרסם בלוגים ותגובות שמביעות את דעתנו.

קהל הלקוחות אינו פסיבי כבעבר, הוא הפך לאקטיבי מתמיד וכך יש גם להתייחס לשיטת הפרסום החדשה, שהיא שיטה אקטיבית ומהפכנית לביצוע קידום באינטרנט.

משרד אינטראקטיבי

משרד אינטראקטיבי

משרדי אינטראקטיב קמו בכדי להעניק מענה מתבקש על השינויים בעולם הפרסום. קמפיינים פרסומיים מנוהלים בקשת רחבה של ערוצים שונים ופרסום אינטראקטיבי אינו יוצא מהכלל. כמו שקמפיין פרסומי מוצלח חייב להתנהל במשרד פרסום ייעודי, כך גם קמפיין פרסום ממומן אינטראקטיבי חייב להתנהל במשרד פרסום ייעודי לשיטה זו.

פרסום אינטראקטיבי המשכי באופיו, גם לאחר שהקמפיין המרכזי נגמר, ממשיכים לפנות ללקוח ולקשור אותו בצורה פסיכולוגית יציבה יותר למוצר/שירות שאנו מפיצים. פרסום באינטרנט מאפשר לקבל בזמן אמת מידע נרחב על הצלחתו של הקמפיין שלנו. אנו יודעים לאילו לקוחות פנינו ומה הייתה השפעת הקמפיין עליהם, אנו יכולים גם לבדוק בזמן אמת שינויים מינוריים במסר הפרסומי ואת השפעתם המיידית על קהל הלקוחות. זאת ועוד, הופכים את הפרסום האינטראקטיבי לרווחי ביותר בטווח הקצר וגם הארוך.

משרד אינטראקטיבי נועד בכדי לנהל קמפיינים פרסומיים בעולם האינטרנט.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה