דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

איך לא לעצב אתרים

עיצוב הוא גורם מפתח בהצלחתו של כל פרויקט בניית אתרים. ישנן מספר טעויות עיצוב שחוזרות ונשנות במספר גדול של אתרים עקב חוסר ניסיון של מעצבים גרפיים. עיצוב אתרים שלא נעשה כהלכה גורם גם לאתרים הטובים ביותר להראות חובבניים. ויכולים לגרום לחוסר עניין מצד הגולשים לגלוש באתר שלכם.

בשביל שזה לא יקרה לנו הנה כמה דוגמאות עיצוב אתרים שנעדיף להימנע מהם:

  • אתרים בעלי חלונות קופצים ופרסומות שכוללת סאונד שמתחיל בצורה אוטומטית.
  • גודל הפונט באתרי תוכן חייב להיות גודל של לפחות 12 פיקסלים, על מנת שהוא יהיה נוח לקריאה גם במחשבים בעלי מסך גדול ורחב שפועלים ברזולוציה גבוהה.
  • שימוש לא תנוך בתמונות רקע. שימוש מוגזם בתמונות רקע יכול לגרום להסחת דעת של הגולש מהעיקר אל התפל ולגרור חוסר ריכוז של הגולש בתוכן הכתוב.
  • יש כאלה שמשום מה מדגישים כל מילה שנייה בטקסט האתר על ידי הדגשת פונט, קוים תחתונים, הטיית הגופן וכו'. שימוש מוגזם כזה בסגנונות פונטים כאלו גורמת לטקסט להראות רע ולא אחיד. הדגישו רק מילים שהן באמת חשובות להדגשה, אחרת אתם עלולים לגרום לבלבול אצל הגולשים שלכם.
  • טקסט כהה על גבי רקע כהה הוא בלתי קריא לחלוטין. הדבר נפוץ במיוחד כאשר מנהלי אתרים מצרפים קישור לטקסט וברירת המחדל של מערכת ניהול התוכן שלהם מייצרת לינקים בצבעים כהים כמו סגול. במקרה כזה הקדישו עוד מספר שניות לשינוי צבע הלינק, זה יעשה חסד עם הגולשים שלכם.

כיצד לא מעצבים אתרים

אז שימו לב לפרטים הקטנים כשאתם מעצבים את האתרים שלכם. בניית אתרים מעוצבים כהלכה תייצר הרבה יותר הערכה לאתרכם ויגרמו להם להראות מקצוענים ואמינים.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה