דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא תחום רחב היקפים שכיום כל בעל אתר אינטרנט מודע אליו.
בין אם כבר יש לכם אתר קיים או שאתם מחפשים לבנות אתר חדש ושמתם לעצמכם מטרה שהוא יופיע בדף הראשון בגוגל, קידום אתרים בגוגל יוכל לסייע לכם להוציא את המרב מהאתר שלכם.

האינדקס של גוגל

האינדקס של גוגל פועל בשיטה ייחודית ומופעל על ידי מספר אלגוריתמים שונים שמתעדכנים ומשתנים באופן רציף. תדירות העדכונים וסוגי השינוי תלויים באזור היעד שבו נמצא האתר, ומושפעים בעיקר מגודל התחרות שיש בין אתרים שונים ומסוג הקידום שרוב מקדמי האתרים באותו אזור משתמשים בו.
ולפיכך, מקדם אתרים מוצלח בישראל לא תמיד יהיה מקדם אתרים טוב בארה"ב . לפחות לא לפני שהוא למד להכיר את כל הפרמטרים השולטים באלגוריתם שמשפיע על תוצאות החיפוש בארה"ב.
לדוגמא, באלגוריתם החיפוש של גוגל בארה"ב ניתן לראות כ 40 שינויים באלגוריתם החיפוש של גוגל בחודש, לעומת כ- 3 שינויים חודשיים בישראל בממוצע שנתי.

קידום אתרים בגוגל - EKDesign

קידום אורגני בגוגל

הבסיס לאתר טוב שיתקדם בצורה אורגנית במנוע החיפוש של גוגל מצוי בבסיסו בצורה אשר בה נבנה.
לכן, חשוב לבחור חברה לבניית אתרים בעל מחלקת קידום אתר איכותית גם אם אתם לא מתכננים על תהליך הקידום עם החברה שבונה לכם את האתר. הסיבה לכך היא שחברות בניית אתרים בעלות מחלקת קידום אתרים לרוב בונות אתר תחת הנחיית מקדם אתרים, ובכך יוצרות אתר שיהיה נוח לגלישה עבור הלקוחות שלכם ומתאים באותה מידה לרובוטים של גוגל שסורקים לכם את האתר.

פעולות אקטיביות לקידום אתר בגוגל

ישנם מספר פעולות קבועות שמוגדרות על ידי גוגל בעצמו כפעולות חיוביות שתוכלו לבצע בכדי לשפר את מעמד האתר שלכם על מול המתחרים.
לפני שנגיע אל פעולות אלו חשוב להסביר את הרציונל שעובד מאחורי פעולות אלו, והוא יצירת אתר רלוונטי ככל שניתן עבור הגולשים שלכם. הדרך המרכזית לבצע זאת היא על ידי העלאת תוכן רלוונטי ואקטואלי בכל פרק זמן מסוים על מנת ליצור אתר דינאמי ורלוונטי לנקודת זמן של הווה.

ניתן להשתמש באנלוגיה הבאה על מנת להבין את הרעיון:

תארו לעצמכם אתר אינטרנט שמוכר טלוויזיות ולא עדכן את האתר שלו בטלוויזיות מסוג מסכים דקים למרות שהוא מוכר אותם בחנות עצמה. הרושם שהגולש יקבל הוא שבאתר ישנם רק מוצרים מדגם ישן שלא רלוונטי יותר עבורו. מנוע החיפוש של גוגל יבין מכך שרוב הגולשים לא ימצאו עניין באתר כזה ויוריד את המיקום מתחת לאתרים שמציעים מוצרים יותר חדשים.

קידום אתרים על ידי יצירת נוכחות ברשת

דרך נוספת לקדם אתר בגוגל היא על ידי יצירת שיח ציבורי או שיתוף תכנים ברשת.
ישנם מספר דרכים טובות להשיג מטרה זאת אחת מהם היא הטמעת פורום שאלות ותשובות או מערכת המלצות על שירותים ומוצרים באתר. על ידי עידוד הגולשים להשאיר תוכן באתר שלכם, גוגל והגולשים יבינו כי מדובר באתר יותר סמכותי בעל דעה בציבור וכפועל יוצא יותר רלוונטי מאתרים סטטיים אחרים.

ישנם עוד הרבה מאוד פעולות שניתן לבצע בכדי להשיג אתר רלוונטי שיתקדם בצורה טבעית ונכונה במנוע החיפוש של גוגל, תחום קידום האתרים בגוגל הוא תחום דינאמי מאוד ודורש הרבה תשומת לב ומחקר עבור הגורמים החדשים שיתנו לאתר שלכם עדיפות על פני המתחרים.

מעוניינים בקידום אתרים בגוגל על ידי מקצוענים? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להיות החברה שמאחורי ההצלחה שלכם.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה