דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

שירות המפות של גוגל

כיום משתמשים בגוגל מפות בשימוש בינלאומי ולצרכים שונים. אחד האפשרויות היעילות של שירות זה היא אפשרות רישום העסקים לפי אזור גיאוגרפי.

גוגל מפות

גוגל מפות, או באנגלית- Google maps הוא שירות אינטרנטי שפותח ע"י חברת גוגל המבוסס על הצגת מפות מיקומים ונקודות ציון. השירות מאפשר תצוגה של צילומי לוויין ואוויר מכל רחבי העולם, תוך חלוקה של 3 אפשרויות חיפוש עיקריות- מפות, תמונות לוויין והצגת פני השטח.

היישום המשוכלל, מאפשר הצגה של שלל פריטים נוספים המתייחסים לציוני מקום, כמו למשל ערכים מוויקיפדיה לגבי מקומות מסוימים, תמונות נוספות ותצוגת רחובות, מידע לגבי התנועה באזור, בחירת מסלול לניווט מהיר ועוד. בנוסף, ניתן גם להציג את המפות של גוגל מפות באתרים אינטרנט, לרוב לצורך הצגה של דרכי הגעה לבית העסק בדפי יצירת קשר או בסוכנויות נדלן הרוצות להציג נכסים בצורה ויזואלית.

כיום ישנם משתמשים רבים לשירות זה, והוא מופעל גם בישראל. כך גם השירות הנלווה- Google Listing אשר מאפשר לבעלי עסקים לרשום את העסק שלהם לשרות ולהציג אותו במפה למשתמשים. עסקים רבים נהנים מאפשרות זאת ולמעשה גוגל יצרו פתרון חיפוש מאוד רלוונטי עבור גולשים אשר מחפשים נקודות ציון או בתי עסק מקומיים הקרובים למיקום הגאוגרפי הנוחכי שלהם או למיקום היעד שלהם.

בנוסף השירות מאפשר לאתר כל כתובת נדרשת, ומציג גם את דרכי ההגעה אליה בעזרת אמצעי התחבורה השונים. היישום הוא מהמבוקשים ופופולאריים ביותר של גוגל. נעשה בו שימוש למטרות שונות ומגוונת בכל רחבי העולם והוא מסייע בתחומים רבים. בין אם מדובר בהגעה מכתובת לכתובת בתוך העיר, המדינה, או אפילו תכנון מסלולי טיולים בחו"ל- את הכול ניתן למצוא בקלות וביעילות בשירות המהפכני. השירות, לו סגולות נוחות ייחודיות ושלל יתרונות, נעשה חלק בלתי נפרד מחייהם של רבים, ותפס תאוצה במיוחד בתחום עסקי.

שירות המפות של גוגל

רישום עסקים בגוגל

"גוגל מקומות" הוא מהנפוצים שמבין השירותים הנלווים של גוגל מפות, ויש לו חשיבות רבה בתחום העסקי. בעזרתו, בעל עסקים יכולים לקדם ולהציג את האתר שלהם בתוצאות החיפוש האורגניות על ידי רישום פשוט ואימות כתובת העסק. מרבית בעלי העסקים שמקיימים שירות פרונטאלי עבור הלקוחות (במיוחד עסקים קטנים כמו חנויות, מסעדות וכד'), שואפים למשוך צרכנים אל המקום עצמו מהסיבות הברורות של הגדלת השוק והרווח הכלכלי ומחפשים כל עת פתרונות פרסום לעסקים. לכן, כשעסק מתפרסם בצורה כלשהי באינטרנט, אם כפרסומת מובהקת או בצורת אתר אינטרנט מיוחד עבור העסק, רצוי שיציג באופן ברור ומידי את דרכי ההגעה והמיקום של העסק עצמו.

כל זה מתאפשר באופן יעיל ביותר על ידי השירות "גוגל מקומות", בו ניתן לרשום את העסק על פי המיקום וליצור עבורו כרטיס ביקור עסקי המכיל את כל הפרטים הדרושים כולל תמונות, פרטים אודות מוצרים, שעות פעילות העסק ואמצעי תשלום זמינין. הרישום הוא בעל פוטנציאל חשיפה רחב (ההרשמה מותנית בפתיחת חשבון גוגל ובמילוי פרטים אודות העסק בכרטיס עסקי) ואינו כרוך בתשלום אלה מוצע כשירות עזר לבית עסק.

רישום עסקים בגוגל מקומות יספק למחפשים את כל המידע אודותיו, ויתרום רבות לחשיפתו לקהל נרחב ככל שניתן.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה