גוגל אנליטיקס / Google Analytics – קידום אתרים בלחיצת כפתור

באם הנך עוסק בקידום אתרים ובין אם לאו, וברשותך אתר אינטרנט שברצונך לנטר את הפעילות שלו, מומלץ להשתמש בגוגל אנליטיקס. בניית האתר שלך הסתיימה בהצלחה והנה נכנסת לעולם הוירטואלי של האינטרנט ועכשיו אתה רוצה לדעת מי נכנס לאתר שלך, מהיכן נכנס לאתר שלך ומה חיפש בו. על השאלות הללו גוגל מציעה שירות חינמי ושופע בנתונים.

גוגל אנליטיקס

מה זה גוגל אנליטיקס / Google Analytics?

במילים פשוטות גוגל אנליטיקס אוסף מידע רב בנוגע לאתר ספציפי שאותו מציג בטבלאות ובגרפים. כל זאת במטרה אחת – לתת לך מושג, בעל האתר, נתונים על הגולשים שנכנסו לאתר שלך. הנתונים הללו באופן כללי נותנים מידע על הגולשים באתר, מהיכן הגיעו לאתר ומידע לגבי תוכן האתר. כרגע שירות זה לא זמין בעברית כמו בהרבה שירותים אחרים אבל הוא חינמי ועשוי לספק מידע יקר ערך לבעלי אתרים, מקדמי אתרים ולאנשי שיווק.

בערוץ של גוגל אנליטיקס ביוטיוב דואגים גם להסביר מהו Google Analytics וכיצד להשתמש בו. אני ממליץ בחום להכנס לאתר של Google Analytics, להירשם ולקבל את הקוד שמתקבל, לשתול באתר ולהנות משירות זה. גם לאלה שהם לא מבינים בקוד של האתר (הקוד – השפה שבה כתוב האתר), יש הסבר כיצד לעשות זאת לאחר ביצוע ההרשמה. זה דורש זמן ורק זמן, לכן עשו מאמץ ותלמדו ממשק זה, כי תקבלו המון אינפורמציה קריטית להצלחת האתר שלכם.

ברוכים הבאים לגוגל אנליטיקס!

טלפון 077-6203040
נייד 052-3459996
פקס 077-6203041
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040
להצעת מחיר ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו
077-6203040
הודעת WhatsApp