דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

שיווק בפייסבוק

עולם הפרסום והשיווק עומד בשנים האחרונות בפני שינוי משמעותי. חיינו עברו במידה רבה למישור הווירטואלי. אנו משתמשים באינטרנט בכדי לבצע פעולות רבות כולל התעדכנות בחדשות, האזנה למוזיקה, קניות ועוד. אחת הפעולות המרכזיות שהאינטרנט משמש עבורנו היא לתקשורת חברתית עם חברינו ובכלל עם העולם החיצוני. התקשורת נעשתה בעבר באמצעות פורומים, דואר-אלקטרוני, צ'אטים אינטרנטיים, או תוכנות צ'ט המותקנות על המחשב כגון ה-ICQ הזכור לטובה. למרות שאמצעים אלו עדיין קיימים, חלק גדול מהתקשורת עבר לרשתות חברתיות, במיוחד לאתר פייסבוק.

פרסום בפייסבוק

ברגע שחלק נרחב מהתקשורת החברתית מנוהלת במקום מסוים זה אומר שכמות עצומה של אנשים חשופה למסרים ולתכנים שונים אשר נמצאים באותו אתר. מדובר בגן-עדן עבור מפרסמים שיכולים להיות בטוחים כי אנשים רבים נחשפו לתכנים הפרסומיים שהם מקדמים.

גישה לכמות גדולה של אנשים בסכומי פרסום יחסית נמוכים היא יתרון גדול, אך היתרון האמיתי של פרסום בפייסבוק הוא הידע שיש לנו לגבי הגולשים והעדפותיהם. פייסבוק מאפשר לכם למקד מסרים פרסומיים בקהל שסביר מאוד להניח שיהיה מעוניין במוצרים/שירותים שאתם מציעים. פרסום ממוקד מסוג זה מאפשר לכם למקד לא רק את מאמציכם, אלא גם את תקציב הפרסום שלכם. כשאתם מפרסמים בצורה ממוקדת שכזו אתם יכולים להיות שקטים שכל שקל שהושקע הלך לכיוון הנכון ולא התבזבז על קהלים שאינם רלוונטיים עבורכם.

שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק

הפייסבוק מהווה פלטפורמה נהדרת לפרסום, אך יותר מכך, הוא מקנה לכם פלטפורמה מלאה לשיווק המוצרים/שירותים שלכם. האינטרנט עצמו מאפשר לגולשים בו לפעול באופן אינטראקטיבי, זאת בניגוד לטלוויזיה, או לעיתון.

המשמעות היא שבמידה ואתם נחשפים לפרסום בנוגע למוצר או שירות מסוים אתם יכולים במספר קליקים כבר לבצע עסקה מלאה לכל דבר.
ניקח לדוגמא אדם נחשף לפרסומת למסעדה כלשהי בטלוויזיה. במידה והמסעדה מצאה חן בעיניו הוא ישקול אם להזמין אליה מקום במועד עתידי. שיווק בפייסבוק לעומת זאת מאפשר לו להזמין מקום ואולי גם משלוח מיד לאחר שנחשף לתוכן הפרסומי.

הפייסבוק משמש גם כפלטפורמה פרסומית חזקה וממוקדת וגם כפלטפורמה שיווקית זולה יחסית שגם מאפשרת לכם להעביר את כל המידע שהלקוח צריך בכדי להחליט אם לבצע רכישה – תמונות, קטלוגים/תפריטים, מחירים, מידע על החברה ועוד ועוד.

שילוב זה בין פרסום לאפשרות שיווק מיידית הופכת את הפרסום והשיווק בפייסבוק כהשקעה כדאית ביותר שמניסיוננו, מניבה רווחים מידיים במהירות רבה.

פרסום ושיווק בפייסבוק הם השקעה כדאית, אשר למרות העלות הנמוכה מספקת לכם תשואה גבוהה.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה