דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

מה היתרונות של בניית אתר בזמן קורונה?

 

בניית אתרים לעסקים

חברת EkDesign מציעה לקהל לקוחותיה שירות של בניית אתרים. בהתאם לצרכי העסק שלכם והטעם האישי שלכם, תקבלו מהחברה אתר איכותי ומקצועי. מעבר לכך, החברה מספקת גם שירות עיצוב, עריכה ובעצם כל פעולה אשר תצטרכו לעשות באתר שלכם. עם EkDesign אתם לא צריכים שום ידע במחשבים על מנת לקבל אתר מלא, מקצועי אשר יביא לידי ביטוי את כל צרכי העסק שלכם. אתר יכול לשמש כלי קידום מעולה לעסק, במיוחד בתקופת הקורונה.

להצעת מחיר לבניית אתר לעסק שלכם >>>

מכירות אונליין

הרבה עסקים חוו בקושי רב את תקופת הקורונה בשל הסגרים, הסגירות התכופות של העסק ואי הגעת לקוחות לעסק עצמו. הסגרים והגבלות ההתקהלות הביאו עסקים רבים לירידה משמעותית במכירות ולעיתים אפילו למצב שלא מוכרים כלל. סגרים ותקנות הקורונה לא חלים על האינטרנט. בניית אתרים בתקופת הקורונה יוצרת מצב בו העסק יכול להמשיך למכור ולהתנהל כמעט כרגיל, ללא קשר לסגרים, לבידוד ולקורונה.

מכירות מסביב לשעון

כמובן שהמעבר לאונליין מאפשר מכירה בכל תנאי הקורונה, סגרים או הגבלות מחמירות, אך גם מאפשר מכירה בכל שעות היממה וימות השבוע. באופן זה המכירות צפויות אפילו לגדול לעומת מכירות פרונטליות בתקופות ללא הקורונה. אנשים אשר עסוקים במשך שעות היממה (רוב האנשים הבוגרים העובדים בעבודה מסודרת) לרוב אינם בהכרח מספיקים להגיע במהלך היום לקניות או לרכישה בבתי עסק אחרים. על כן, בניית אתרים עבור עסקים מאפשרת לקהל לקוחותיהם לרכוש בזמנים שנוחים להם, ולא רק בהתאם לשעות פתיחת העסק עצמו.

ניהול מכירות ומלקוחות

אתר המותאם לעסק מאפשר לבעל העסק לקבל המון מידע שלא בהכרח היה מקבל באם לא היה לא אתר. בין היתר ניהול של המכירות, כמה קנו מכל מוצר, באיזה שעות ומידע נוסף אודות תרבות המכירות של העסק. נוסף על כך, חשבונות ללקוחות באתר נותנים מידע נוסף על הגילאים והמינים שמשתמשים באתר, כלומר משתמשים בשירותים אשר מציע העסק ללקוחות. בניית אתרים מכילה בתוכה אפשרויות לקבלת, ארגון והוצאת מידע רב אודות העסק, בהתאמה אישית למידע אשר יקדם אתכם.

הגעה לכל קצוות הארץ

יתרון נוסף מובהק של בניית אתרים בזמן הקורונה, ובאופן כללי בניית אתרים, הוא היכולת של העסק להגיע לכל הארץ. כאשר ישנו עסק אשר מבוסס בנכס מסוים, ההגעה אליו תלויה בקרבת הלקוח לעסק אך בהקשר הקורונה, גם אם העסק פתוח בסגר רבים לא יוכלו להגיע אליו מפאת ההגבלה על הנסיעה בדרכים והמעבר מעיר לעיר. כאשר לעסק יש אתר בו הוא מציע את השירותים או הפריטים שלו למכירה, ניתן להגיע לכל האוכלוסיות בארץ וכך להגדיל משמעותית את קהל הלקוחות.

ניצול זמן הקורונה

כאשר ישנו סגר או הגבלות מחמירות, עסקים רבים עשויים למצוא עצמם סגורים עם איסור להגיע לנכס עצמו. אין ספק שהקורונה נותנת זמן לחשיבה מחודשת ולהשקעה בדברים אשר בדרך כלל לא עוצרים או משיעים בהם זמן. אחד מעיסוקים אלו הוא בהחלט בניית אתרים. כדאי לבעל העסק להשקיע את הזמן שהתפנה לו באפיון האתר ביחד עם EkDesign כך שמהר מאוד יעלה האתר וישמש את בעל העסק והלקוחות, בכל התקופה שנותרה לקורונה וכמובן שגם אחרי.

ישנם המון יתרונות לבחירה לנצל את זמן הקורונה לצורך בניית אתרים. העסק שלכם יוכל להרוויח המון מקיומו של אתר השייך שלו. תוכלו להעביר את כל המכירות לאונליין כך שלא תהיו תלויים בסגר, בתקנות המחמירות ואפילו בשעות שהעסק כן פתוח, בניית אתרים נותנת לעסק שלכם אפשרות להיות פתוח כל הזמן ועבור כל הלקוחות באשר הם, ללא תלות במיקום הגיאוגרפי של העסק או של הלקוחות.

 

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה