דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

בניית אתר למרפאה

מרפאה היא מקום אליו אנחנו הולכים בשביל לטפל בעצמנו. אנחנו הולכים למרפאה בשביל להתייעץ עם הרופא או בשביל לקבל ממנו אבחנה. היום בעידן המודרני קביעת התור למרפאה ושמירת הקשר עם הצוות המטפל לא חייבים להיות רק בטלפון או בפגישה פנים מול פנים – אנחנו יכולים לשמור על קשר עם הצוות המטפל גם באינטרנט. בניית אתר למרפאה רפואית הוא לכן צעד מתבקש לכל מרפאה שרוצה לשמור על קשר ישיר ובלתי אמצעי עם קהל המטופלים שלה. כאשר יש למרפאה אתר למטופלים קל יותר לשמור על קשר עם הרופא ולהתייעץ אתו.

מהו העיצוב המומלץ של אתר למרפאה

מהו העיצוב המומלץ לאתר של מרפאה? התהליך של בניית אתר למרפאה הוא תהליך שדורש השקעה והתאמה אישית של האתר לצרכים של המרפאה עצמה. העיצוב של האתר צריך להיות נגיש וברור. ככל שהעיצוב יהיה פשוט יותר כך למטופלים שלנו יהיה קל יותר לגלוש בו. בדרך כלל קהל הגולשים באתרים של מרפאות הוא מגוון מאוד והוא כולל גם אנשים צעירים וגם אנשים מבוגרים מאוד שחצו את גיל הזהב והגיעו לשיבה טובה. העיצוב של אתר המרפאה צריך אם כן לפנות לכל הקהלים השונים הללו בצורה ברורה, אסתטית, מובנת ומושכת את העין. ככל שהאתר יהיה יותר פשוט כך יותר אנשים ירגישו בנוח לגלוש בו.

בניית אתר למרפאה - EKDesign

בניית אתר למרפאה

יש הרבה יתרונות לבניית אתר למרפאה. בניית אתר למרפאה מאפשרת לכל מרפאה להיות נוכחת ברשת האינטרנט. האינטרנט הוא ההווה והעתיד של העולם שלנו – לכן כדאי לנו להשקיע ולבנות אתר למרפאה שלנו, בשביל שנהיה גם אנחנו מעודכנים. בנייה של אתר למרפאה יכולה גם להפוך את תהליך העבודה שלנו לפשוט ויעיל יותר. באתר המטופלים שלנו יוכלו לקבוע ולבטל תורים, להתייעץ עם האחיות והרופאים וגם להזמין תרופות ולעקוב אחר תוצאות הבדיקות שלהם. כך יהיה למטופלים שבאים למרפאה קל יותר לשמור על קשר עם המרפאה.

לסיכום, ניתן לומר שמרפאה רפואית מהווה מקום חשוב מאוד בו אנחנו דואגים לבריאות שלנו ולאיכות החיים שלנו. ככל שהמרפאה תהיה יותר נגישה ויותר פתוחה לשינויי הטכנולוגיה והקדמה כל היא תוכל להעניק לנו שירות מתקדם יותר ואיכותי יותר. בניית אתר אינטרנט למרפאה הוא צעד חיובי מאוד ומבנה שיכול להפוך את הקשר של המרפאה לחם יותר וחזק יותר עם הקהילה בה היא פועלת.

077-6203040
053-2747860
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה