דלג לתכון הראשי
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040

אתר – חובה עסקית להצלחה

אתר אינטרנט לעסק הוא דבר הנחשב חובה עסקית מזה שנים רבות בישראל ואין כיום עסק שמכבד את עצמו שאין ברשותו אתר אינטרנט המייצג אותו על גבי רשת האינטרנט.

הבעיה טמונה כאשר אתר אינטרנט אינו פעיל ואינו מתחדש הן מבחינת התכנים שלו והן מבחינת המראה והמערכת המפעילה אותו, שכן כולם יודעים כי האינטרנט הוא דינאמי ומשתנה ללא הרף כאשר טרנדים ומגמות שונות באות וחולפות בפרקי זמן קצרים ולא תמיד בעלי עסקים שמים לכך לב וניתקעים בשל כך עם אתרים מיושנים שאינם תורמים דבר לבית העסק ואף גורעים ממנו.

על מנת לרענן את האתר הקיים יש לפנות לחברת בניית אתרים שתבדוק את האתר שלכם ותכין רשימה של ליקויים והמלצות לשיפור האתר. לכל מי שברשותם אתר בן 4 שנים או יותר רשימות הליקויים כמעט תמיד זהות ואלו נקודות המפתח שיש לטפל בהם בדרך כלל:

  • האתר ניבנה בטכנולוגיה שאינה עובדת היטב במכשירי הסלולאר והמובייל השונים והאתר ניראה מעוות בהם או אינו עובד בצורה תקינה. כיום יש צורך לבנות אתר אינטרנט רספונסיבי, מה שאומר שהוא תואם מכשירים שונים כולל מכשירי מובייל ומתאים את המבנה שלו בהתאמה למכשיר בו הגולש משתמש בצורה אוטומטית.
  • האתר אינו כולל אפשרות שיתוף קל של עמודים שונים בו ברשתות חברתיות ו\או אינו מציע קישורים לעמודים של העסק ברשתות חברתיות מובילות דוגמת פייסבוק, גוגל+, יוטיוב או טוויטר. כידוע, שיווק ופרסום האתר או תכנים שלו ברשתות חברתיות יכול להביא לחשיפה משמעותית לקהל לקוחות פוטנציאלי, בקלות ובזול.
  • האתר אינו כולל תוכן מתרענן ועכשווי אלא רק את העמודים שהוקמו בעת בניית האתר לפני מספר שנים. חשוב כי התוכן באתר יתרענן מעת לעת ובצורה נוחה ועצמאית על ידי בעלי האתר או האחראי על כך בעסק מטעמו וללא צורך בפניה לחברת בניית אתרים בכל פעם שיש צורך לעדכן טלפון או לרענן טקסט בעמוד כלשהו. יש צורך במערכת ניהול נוחה לשימוש אם בבניה ייחודית ללקוח או על גבי מערכות מתקדמות ונוחות כמו וורדפרס או ג'ומלה.
  • האתר אינו מפרסם תוכן עסקי שיכול לעניין גולשים המבקרים בו וליצור חיבור טוב יותר בין לקוחות פוטנציאלים לשירות או המוצר שמעוניינים להציג באתר. יש צורך בעמודת בלוג או מאמרים של בעלי האתר שמתעדכן מדי מספר ימים ואף מדי יום למי שיכול לעשות זאת. תוכן רענן מראה על פעילות האתר ועכשוויות שלו הן למנועי החיפוש דוגמת גוגל והן ללקוחות המבקרים בו.

בניית אתרים - חובה עסקית להצלחה

אלו הם רק חלק מהגורמים הבעייתים באתרים בני מספר שנים ורצוי לבדוק את האתר שלכם ואם יש הרגשה כי נקודות אלו בעייתיות גם אצלכם כדאי לפנות לחברת בניית אתרים שתעבור על כל האתר לעומק ותציע שיפורים משלה ואף לפנות למספר חברות שכאלו ולקבל הצעות מחיר מפורטות כיצד מעבירים את האתר הישן להיות עכשווי ומודרני לפחות ל 3-4 השנים הקרובות.

077-6203040
052-4701670
רח' כיאט 6, חיפה
רח' הרצל 3, נס ציונה