בניית אתרי פורטל

אתרי פורטל נועדו לרכז כמות עצומה של תוכן משתנה ודינמי מה שהופך בניית אתרי פורטל לתהליך מורכב ורגיש תהליך שבו יש להתחשב באופיים של אתרים מיוחדים אלו.

שטף וכמות המידע של האינטרנט הינם עצומים. נהוג לומר כי ניתן למצוא כל פריט מידע אותו אנו מבקשים, אך השאלה היא כיצד לעשות זאת בין הסבך העצום שהוא האינטרנט. אחת הדרכים המרכזיות להגיע לכמות רבה של מידע שרלוונטי אלינו היא באמצעות שימוש באתרי פורטל. בעבר, כל אתר היה מתמחה בנושא מסוים ובכדי לקבל מידע, או לבצע פונקציה מסוימת שאנו צריכים, נאלצנו לדלג תכופות בין אתרים שונים. אתרי פורטל חוסכים לנו חלק נכבד מהטרחה.

אתרי פורטל

אתרי פורטל, כשמם כן הם, נועדו לספק לנו ‘שער’ למידע ופונקציות שונות. אתרי פורטל נועדו בכדי לרכז עבורנו את המידע ולעדכן אותנו בשינויים. מלבד זאת, הם מספקים לנו פונקציות שונות של וידאו, חיפוש, תמונות, משחקים, דואר אלקטרוני ועוד.

ישנם סוגים שונים של אתרי פורטל. השוק תחרותי מאוד מכיוון שמדובר באתר בעל פוטנציאל לרווח רב. אחת הדרכים להתמודד עם התחרות הרבה היא להתמקד בנישה מסוימת שזקוקה למענה. אתרים חדשותיים ומנועי חיפוש הינם אתרי פורטל לכל דבר, הם מציעים לנו אפשרויות מגוונות אך דומות. אתרים שכאלו מכונים ‘פורטלי תוכן’ לעומתם, ישנם גם אתרי פורטל רבים שמתמחים בתחומים ספציפיים כגון – צימרים בישראל, ריכוז של בעלי מקצוע בתחום השיפוצים וחדשות בנושא ספורט מרחבי העולם. אתרים שכאלו מכונים ‘פורטלי יעד’ מכיוון שהם מכוונים לקהל יעד מסוים ולא מנסים להתפזר למספר רב של כיוונים.

בניית אתר פורטל

בניית אתרי פורטל

כשניגשים לבניית אתר פורטל חשוב להתייחס למאפיינים המיוחדים שלו. אתרי פורטל הינם בראש ובראשונה כאלו שנועדו לרכז מידע בצורה ברורה, נוחה וידידותית. מדובר באתר שמיועד להתמודד עם כמות עצומה של תנועת גולשים ולכן יש לאפיין אותו בצורה הנכונה ולדאוג כבר בתהליך הבנייה כי הוא מסוגל להתמודד עם כמות שכזו.

מכיוון שמדובר באתר שמתעדכן לעיתים תכופות ביותר, מערכת ניהול התוכן שלו הופכת לחשובה ביותר. לרוב, הלקוח הוא זה שמעלה את התוכן לאתר ולכן חשוב כי מערכת הניהול תהיה נוחה, נגישה ויעילה ביותר.

למרות חשיבותו, אחד הנושאים שסובלים מהזנחה רבה בנושא אתרי פורטל הוא נושא האופטימיזציה. מהותו של אתר פורטל היא הדך הבית המרכזי שבו. דף זה צריך להיות מעוצב ומאורגן בצורה הטובה ביותר מבחינת הגולשים. אתר מבולגן וחסר סדר עלול לבלבל את הגולשים ולמנוע מהם להגיע למידע אותו הם צריכים, אפילו אם הוא קיים ממש מתחת לאפם.

חברת אי קיי דיזיין מתמחה בבניית מגוון רחב של אתרים שונים וביניהם גם אתרי פורטל מוצלחים ביותר. שימוש בשירותינו המקצועיים מבטיח לכם יתרון משמעותי בשוק האולטרא-תחרותי של אתרי פורטל.

בתהליך בניית אתרי פורטל יש לקחת בחשבון את מאפייניהם הייחודיים של אתרים מסוג זה. בנייה נכונה מבטיחה הצלחה ורווח רב.

טלפון 077-6203040
נייד 052-3459996
פקס 077-6203041
לייעוץ ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו 077-6203040
להצעת מחיר ללא התחייבות
מלאו פרטים או חייגו
077-6203040
הודעת WhatsApp