כלי לבחירת צבעים לאתר שלנו

פורסם ב-8 בינואר 2012

במאמר זה נכיר כלי לבחירת קשת צבעים שתתאים לאתר שלכם. אך לפני כן כמה מילים על החשיבות של בחירת הצבע הנכון לאתר.  

כידוע אתרי אינטרנט מורכבים מכמה אלמנטים: קוד האתר > מערכת נהול האתר> אפליקציות ועוד . עיצוב האתר> שימושיות מבנה האתר ( האם נוח לנווט בו )> צבעי האתר . כל אחד מהאלמנטים הוא חשוב להצלחתו של האתר. אך ניתן לקבוע שהאלמנט הראשון והוא צבעי האתר , הוא האלמנט הראשון שיקבע אם הגולש הראשון יישאר באתר במראה ראשון , או יברח. כלומר אם צבעי האתר , 'יעשו לו טוב בעיניים ' ? או לא!

ובכן, אתם מתכננים את האתר שאתם רוצים, וכמו שאמרנו בין שאר הדברים אתם חושבים על הצבעי האתר . צבעים הם תורה בפני עצמה. לכל נושא ישנו הצבע שיתאים אותו, שישתלב בצורה טבעית, וישקף את אופיו של הנושא. למשל אם אתם בונים אתר של מסיבות , או של אירועי לילה, יהיה נכון להשתמש בגוונים כהים, כדי ליצור אווירה של 'סליזיות' , של ' אתר לילה'. בכיוון ההפוך אפשר לדבר על אתר של גן ילדים, שבו נשתמש בגוונים יותר בהירים, שמחים, כמו צהוב, כחול, שמים ועוד. אך זה לא הסוף. הרי לא תשמשו בצבע אחד, אלא בקשת גוונים. והנחה שלא שאין לכם הכשרה בסיסית בעיצוב, אתם צריכים כלי שיעזור לכם לאתר ולהתאים את הגוונים הנכונים לצבע שבחרתם. עד כמה שזה נשמע פשוט, התאמת צבעים אחד לשני היא מלאכה הדורשת ידע  נרחב ( כן!!) וכישרון (אין מה לעשות !). 

אך יחד עם זאת במאמר זה נכיר לכם כלי שיעזור לכם – מבית Adobe, החברה שאחראית על תוכנות עיצוב מפורסמות כמו פוטושופ ועוד. הכלי הזה יחסוך את הצורך בלהיות מומחים באמנות,ובעלי עין חדה לצבעים.  לכלי קוראים : http://kuler.adobe.com/

בעמוד הראשון של האתר נראה לפנינו מבחר גוונים לבחירתנו , אנו יכולים להקליק על כל אחד מהם ולשנות שם את הגוונים על פי רצוננו .

מתחילים :

בעמוד הראשון של האתר נראה לפנינו מבחר גוונים לבחירתנו , אנו יכולים להקליק על כל אחד מהם ולשנות שם את הגוונים על פי רצוננו .

 

אם אנו רוצים לייצר בעצמנו את פלטת הגוונים נקליק על האייקון בצד שמאל.

 

כאן או נשחק במחוגי העיגול עד שנמצא את הצבע הנכון שמוצא חן בעינינו

 

או שנשנה את אופן בחירת הצבעים

 

אנו יכולים גם לבחור צבעים על פי הלוגו שלנו

 

 

לאחר שבחרנו את הצבעים אלו מספרי הפרמטרים אותם אנו צריכים לתת למעצב

 

כאן אנו יכולים לשלוח את כל הפרטים אלינו בדואר, או ישירות למעצב.  

 

 

בהצלחה...

 הדפס מאמר
 שלח לחבר
לא מצאת את שחיפשת? זקוק להכוונה? צור קשר ונוביל אותך בעולם האינטרנט, התקשר 077-6203040.
אתרים לטלפונים סלולריים
הקמת ערוץ יוטיוב
דף מעריצים בפייסבוק
בניית אתרים בטכנולוגיות שונות:
ASP.Net
ASP
MSSQL
JQuery
MySQL
WordPress
PHP
Flash
HTML5
W3C
  • אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים
  • טלפון: 077-6203040
  • פקס: 077-6203041
  • אמייל: contact@ekdesign.co.il
  • כתובת: כיאט 6 חיפה, ישראל
  •  
  • צור קשר »