תמונות לשימוש פרטי ומסחרי באתרים

פורסם ב-2 בפברואר 2012 מאת:
מאגרי תמונות קיימים להדפסת הרד קופי ולעיצוב אתרים מזה עשרות שנים. שימוש במאגרי תמונות מאוד נפוץ כיום ומעצבי אתרים משתמשים בהם באופן שוטף ביומיום. בעבר מציאת תמונות באינטרנט לשימוש חופשי  היתה משימה לא פשוטה, אך קיום המרחב הוירטואלי מציע עלינו אתרים רבים עם תמונות לשימוש חופשי ואף לשימוש מסחרי בחינם. יש  לדעת היכן לחפש תמונות. לפניכם מספר אתרים שתוכלו להשתמש במאגר התמונות שלהם לצורך העלתם לאתר שלכם.  יש להדגיש שחובה לקרוא בפרטי רשיון התמונה שאתם מעלים מה ניתן לעשות איתה. 
 
 
 

אתר freerangestock.com

באתר מאגר תמונות זה יש לבצע הרשמה, ולהוריד תמונות באיכות גבוהה. כל התמונות לפחות בגודל 2400X1600 פיקסלים וניתן להשתמש בהם לשימוש פרטי ומסחרי.
 
מאגר תמונות חינמי
 
 
 

אתר Stock.XCHNG

Stock.XCHNG הינו אחד האתרים המובילים כאתר למאגר תמונות בחינם. במאגר תמונות זה למעלה מ-400,000 תמונות בחמישה גדלים שונים לכל תמונה. ניתן גם לראות כמה הורידו תמונה מסויימת מהאתר.
 
 מאגר תמונות חינם
 
 
 

אתר everystockphoto.com

זהו מנוע לחיפוש תמונות לשימוש בחינם. לכל תמונה רשיון ספציפי ועל כן יש לבדוק זאת. יש לבצע הרשמה לאתר המאפשר תיוג, כתיבת תגובה לתמונות ולדרגן.
 
מאגר תמונות בחינם
 
 
 

אתר morguefile.com

אתר כולל מאגר תמונות דיגיטליות באיכות גבוהה לשימוש פרטי או מסחרי. תמונות מתאימות למאיירים, מעצבי אתרים, אמני קומיקס ועוד.  יש לקרוא את תנאי השימוש בתמונות.
 
מאגר תמונות בחינם
 
 
 
 

אתר mayang.com/textures

 אתר Mayang’s Free Textures הוא מאגר תמונות טקסטורה באיכות גבוהה. בין יתר התמונות ניתן למצוא טקסטורות של חומות, עלים, מים, צבע עם אפקטים ועוד.
 
מאגר תמונות

 

 
 

אתר photogen.com

מאגר תמונות איכותי לשימוש פרטי ומסחרי. יש לבצע בתחילה הרשמה לאתר.
 
מאגר תמונות חינם
 
 
 

אתר imagebase.davidniblack.com

אתר ImageBase  מציע תמונות רבות ברזולוציה גבוהה. בנוסף לכך, מציע האתר תבניות נפלאות של PowerPoint.  התמונות ניתנות להודה ושימוש חינמי בהתאם לתנאי השימוש אשר מכיל הסתייגויות קלות.

 הדפס מאמר
 שלח לחבר
לא מצאת את שחיפשת? זקוק להכוונה? צור קשר ונוביל אותך בעולם האינטרנט, התקשר 077-6203040.
אתרים לטלפונים סלולריים
הקמת ערוץ יוטיוב
דף מעריצים בפייסבוק
בניית אתרים בטכנולוגיות שונות:
ASP.Net
ASP
MSSQL
JQuery
MySQL
WordPress
PHP
Flash
HTML5
W3C
  • אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים
  • טלפון: 077-6203040
  • פקס: 077-6203041
  • אמייל: contact@ekdesign.co.il
  • כתובת: כיאט 6 חיפה, ישראל
  •  
  • צור קשר »