בניית אתרים למכשירי אייפון וטלפונים חכמים אחרים

פורסם ב-1 במאי 2013 מאת:

עולם האינטרנט כבר לא נמצא רק על המחשב שלנו , היום כמעט בכל טלפון סלולארי מהדור החדש ניתן לגלוש לכל אתר אינטרנט שנרצה. אתרי האינטרנט שמעוניינים להיות מוצגים באופן מיטבי במכשירי הסלולר החדשים כגון iphone או לחילופין מכשירים מבוססי מערכת הפעלה אנדרואיד, חייבים להתאים את עצמם לתצוגה של מכשירי סלולר.

ההערכה היא שבשנים הקרובות יותר ויותר אנשים יגלשו דרך מכשירי הסלולר אל האינטרנט ולא באמצעות המחשב הנייד שלהם , ולכן כל מי שמאיתנו המעוניין לא לפספס את נתח השוק הגדול והטמון במכשירי האייפון וחבריו רצוי  שיהיה לו אתר אינטרנט שיוצג  באופן מיטבי על מסכי האייפון והאייפוד למיניהם. בעקבות המרדף אחרי חברות בניית אתרים שיספקו את המענה חברת EKdesign העמידה בפניה מטרה לספק ללקוחותיה את המענה הדרוש להתאמת האתרים למכשירי טלפון חכמים.

Ekdesign הינה חברת בניית אתרים המציע שירותי בניית אתרי אינטרנט לסלולארי. החברה שלנו מציע ללקוחותיה חבילת שירות שמטרתה לאפשר התאמה מלאה ואופטימאלית של אתר האינטרנט אל הטלפונים החכמים שהולכים להציף אותנו בעתיד.

כדי להתאים אתר אינטרנט יש לנקוט בכמה צעדים ולהתייחס לכמה פרמטרים חשובים שהם:
 

התאמת אתר לדפדפן סלואלרי


במכשירי האייפון יש שימוש בדפדפן שנקרא ספארי ומכשירי אנדרואיד יש שימוש בדפדפן כרום, וכדי שהעמודים באתר האינטרנט שלכם יהיו מותאמים לדפדפן כרום וספארי יש צורך בביצוע פעולות שונות לשם התאמת האתרים לדפדפנים אלו.

  • התאמת התכנים כך שניתן יהיה להציג אותם בקלות על מסכי האייפון שהם בעלי מימדים קטנים יותר, התכנים צריכים להגיע אל הגולש ללא הפרעות של פרסומות ובאנרים שונים וללא צורך בגלישה ארוכה ובהקלקות רבות מדי.
  • יצירת אתר אינטרנט שלא נחשב לאתר כבד ולא כולל בתוכו אפליקציות כבדות שפוגעות בנגישות של האתר ובידידותיות שלו כלפי מי שגולש לאתר דרך האייפון . אתר כבד שלא יותאם לאייפון יתקשה להציג את עצמו וכך יאבד גולשים רבים.
  • טיפול בסוגית הפלאש – עד היום דפדפן ספארי שקיים במכשירי האייפון עדיין אינו מסוגל לקרוא אתרי פלאש , ולכן אתרי אינטרנט שרוצים להיות מוצגים באופן מיטבי באייפונ'ס למינהם צריכים להיות ללא מרכיבי פלאש ,  יש מי שמוותר על הפלאש לגמרי ויש כאלו שבוחרים להשתמש בטכנולוגיות חליפיות  כדי להציג אפקטים הדומים לאפקטים של טכנולוגית הפלאש. מעבר לכך עם כניסת טכנולגיית בניית אתרים ב HTML 5 ו Jquaery ניתן לעצב אתרים נהדרים שיענו על הדרישות שלכם.
 הדפס מאמר
 שלח לחבר
לא מצאת את שחיפשת? זקוק להכוונה? צור קשר ונוביל אותך בעולם האינטרנט, התקשר 077-6203040.
אתרים לטלפונים סלולריים
הקמת ערוץ יוטיוב
דף מעריצים בפייסבוק
בניית אתרים בטכנולוגיות שונות:
ASP.Net
ASP
MSSQL
JQuery
MySQL
WordPress
PHP
Flash
HTML5
W3C
  • אי.קיי.דיזיין - בניית אתרים
  • טלפון: 077-6203040
  • פקס: 077-6203041
  • אמייל: contact@ekdesign.co.il
  • כתובת: כיאט 6 חיפה, ישראל
  •  
  • צור קשר »